Nasz personel

Joanna Sarzyńska, w 2011 r. ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Rzeszowskim na kierunku fizjoterapia. Jeszcze na studiach pracowała jako wolontariuszka na rzecz Fundacji „Dom Dzieci Benjamin” oraz w Zakładzie Opieki Leczniczej w Rzeszowie. Po studiach odbyła staż w prywatnym Zakładzie Rehabilitacji Leczniczej „Reha-Centrum” w Brzyskach.
Od 2011r. pracowała w na stanowisku fizjoterapeuty w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej „Forma” w Warszawie. W naszym gabinecie pracuje od 2014 r.
Dzięki uczestnictwie w różnych kursach nieprzerwanie poszerza swoją wiedzę. Do swojej pracy z pacjentami wykorzystuje m.in. : Metodę McKenzie, Kinetic Kontrol, Kinesiology Taping, FDM. Zajmuje się również badaniem i fizjoterapią funkcjonalną w uszkodzeniach stawu kolanowego i barkowego.

Karolina Fryczek, w 2015 r. ukończyła studia magisterskie na Wydziale Medycznym Uniwersytetu Rzeszowskiego, kierunek fizjoterapia. Po ukończeniu studiów pracowała w uzdrowisku w Lądku Zdrój. Do jej doświadczenia zawodowego zaliczyć można również pracę z pacjentami z chorobą Alzheimera oraz w hospicjum domowym. W naszym gabinecie pracuje od 2016 r. Poprzez uczestnictwo w wielu szkoleniach notorycznie poszerza swoją wiedzę. Specjalizuje się w kompleksowej terapii przeciwobrzękowej oraz masażu tkanek głębokich. W swojej pracy z pacjentami wykorzystuje również terapię PNF oraz Taping Rehabilitacyjny.

Katarzyna Setlik, w 2014 r. ukończyła studia magisterskie na Wydziale Medycznym Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku fizjoterapia.
Od 2014r. pracowała w na stanowisku fizjoterapeuty w Uzdrowisku Krynica-Żegiestów S.A w Krynicy Zdroju, gdzie pełniła również funkcję koordynatora bazy zabiegowej. W naszym gabinecie pracuje od 2019 r. Poprzez uczestnictwo w wielu szkoleniach i konferencjach ciągle poszerza swoją wiedzę. Do swojej pracy z pacjentami wykorzystuje m.in. : Metodę PNF, Taping Rehabilitacyjny, Flossing, Refleksologię.

Adres

ul. Lwowska 49E/12-13
38-200 Jasło

Godziny otwarcia

Od poniedziałku do piątku
8.00-18.00

Kontakt

tel. 790-833-263

Znajdź nas

Katalog SEO